Subalansuota vyrams bet tinka ir moterims

Subalansuota vyrams bet tinka ir moterims

Kaip į dušą eina moterys

Nusirengtus drabužius gražiai padeda į skalbinių krepšį – baltus prie baltų, juodus prie juodų, spalvotus prie spalvotų. Švarius drabužius, kuriuos rengsis po dušo gražiai sudeda ant lovos. Atsistoja duše, susiranda kempinę veidui, kempinę kūnui, kempinę rankoms, kempinę kojoms, šepetį pėdoms. Išplauną galva šampūnų 3 viename su 18-niolika vitaminų. Dar kartą išplauną galvą 3 viename su 18-niolika vitaminų. Tada plaukas ištepa balzamu su aliejų ekstraktais. Moterys niekada neperka šampūno ar balzamų prekybos centruose – nes ten arba lievakas Kaune pilstytas, arba šiaip piguva. Geriausia pirkti iš pažįstamos draugės kuri vežasi iš Anglijos arba Vokietijos. Iš bėdos galima pirkti iš specializuotų parduotuvių. Kol plaukai suvilgyti balzamu moteris valosi veidą kavos tirščių, trinto persiko ir medaus mišiniu. Trinti reikia iki kol kol taps nemalonu. Tada patrinti dar šiek tiek. Po veido valymo procedūrų skalaujamas balzamas nuo plaukų. Skalavimo procedūra užtrunka ne mažiau kaip 15 minučių arba ko išnaudojama 0,67 kubo karšto vandens. Po skalavimo naudojamas plaukų kondicionierius. Po tu skutamos pažastys, kojos ir šiek tiek padvejojus vis dėl to paskutama bikini zona. Baigus visas procedūras kūnas sausau nuvalomas rankšluosčiu kurio dydis maždaug kaip Klaipėdos rajonas. Plaukai susukami ant galvos į atskirą rankšluostį. Visas kūnas atidžiai ištyrinėjamas ar neatsirado kokių naujų spuogų. Surastas spuogas intensyviai atakuojamas nagais, pincetais ir dezinfekciniais skysčiais. Popierinių rankšluosčiu kruopščiai nuvalomas veidrodis, kad apžiūrėti veidą ir įvertinti kosmetikos poreikį. Nuvalomos visos aptaškytos dušo detalės, grindys ir tada paliekamos dušo patalpos.

Kaip į dušą einą vyrai

Visi nusirengti drabužiai paliekami ant miegamojo grindų kompaktiškoje krūvelėje. Stojama į dušą ir gausiai apsipilama vandenių. Kempinių neieškoma – vyrai jų nenaudoja. Kadangi tavo Schauma ar Nivea 7in1 iš Lidl baigėsi dar praeitą savaitę, tu kaip visada imi patį didžiausią buteliuką iš žmonos kolekcijos ir pili pilną saują iš jo. Dažniausiai tai būną ne šampūnas. Visą tą turinį dedi ant galvos ir pradedi trinti. Vyrai plauna tik tris vietas – galvą, pažastis ir tarpkojį, visa kita nusiplauna savaime. Po intensyvaus strateginių kūno vietų plovimo gausiai nusiskalauji vandeniu aptaškydamas viską ir visur. Staigiai išeini iš dušo kabinos ir visas varvantis pradedi ieškotis rankšluosčio. Pasirodo visus jau išsinešė žmoną. Imi tą mažą, kuris kabo prie kriauklės ir kruopščiai valai galvą, pažastis bei konkolus, visa kita išdžius savaime. Šlapia ranka nusivalai aprasojusi veidrodi, kad pažiūrėti ar nereikia pakačilint presą. (Jau seniai reikėjo). Garsiai rėkdamas žmonai: “Ėėėė, duok man švarius triusikus ir kojines…” eini pas ją į miegamąjį užtaškydamas visas grindis vandens likučiais nuo kūno.

Kaip moterys keičia tepalus

Moterys skambina į autoservisą arba pažįstamam meistrui. Pirmadienį prieš darbą moteris palieką automobilį autoservise, o per pietų pertrauką automobilis su pakeistais tepalais ir smulkiu remontų jau stovi šalia jos darbovietės. Viskas.

Kaip tepalus keičia vyrai

Tepalų keitimas yra labai atsakingas procesas, todėl vyrai jam ruoštis morališkai pradeda nuvažiavus maždaug 7000 km. Nes visi normalus vyrai tepalus keičia kas 10 000 km. Ir tik nepradėk, man čia dabar aiškinti kažką ten apie moto valandas, kažkokius šarminius skaičius ir kitas nesąmones. Šitas pievas galit botanikam aiškinti. Tepalai… Vyrai neperka tepalų prekybos centruose, nes ten lievakas Kaune pilstytas arba šiaip piguva. Tepalai perkami pas pažįstamą pardavėją mažoje parduotuvėje, nes jis tau sakė, kad ima tiesiai iš atstovybės. Iš bėdos galima pirkti kokiam Eolte ar Intercars. Vakare su pakuote alaus ir gera nuotaika varai į garažą keisti tepalų. Įlipęs i duobę atsuki karterio varžtą ir karštas teplas pistelna už rankovės iki pat alkūnės. Riebiai nusikeikęs, atsidaręs alaus stebi kaip karštas tepalas bėgą į taziką. Pasigrožėjęs gražia tepalo čiurkšle pradedi apžiūrinėti automobilio dugną, pakabą, duslintuvą ar neatsirado kokių pakitimų nuo paskutinio apžiūrėjimo. Kai nuvarva paskutiniai tepalo lašai (o vyrai išmano apie paskutinius lašus) užsuki karterio varžtą ir supili į variklio ploviklį. Atsidarai antrą alaus. Užvedęs variklį palieki ji dirbti ant laisvų. Kol variklis dirbą pradedi traukti lapus iš sparno. Taip rinkdamas lapus kažkaip netyčia nuardai tą visą plastmasę po valytuvais. Ten lapų dar daugiau. Iš nervų atsidarai trečią alaus. Bevalydamas salono filtrą pamatai, kad jau seniai praėjo 15 minučių skirtų variklio plovimui. Gesini variklį ir lipi vėl į duobę. Atsukęs karterio varžtą palieki tekėti variklio ploviklį. Išsuki seną tepalo filtrą. Gurkšnodamas ketvirtą alaus žiūri į salono filtrą ir mąstai, kaip čia jį reiks atgal sukišti. Šiaip ne taip surinkęs visas plastmases atgal pradedi pačia maloniausią procedūrą – tepalo užpylimą. Atsukęs alyvos bakelio kamštelį eksperto žvilgsniu apžiūri cielką. Šiek tiek suabejoji, bet konstatuoji, kad alyva originali. Pripili tepalo į filtrą, kruopščiai pirštu sutepi guminę tarpinę ir užsuki ji į vietą. Atsidarai penktą alaus. Kaip tikras užpylimo profas, palenkęs bakelį pili alyvą tiesiai į variklį. Nesinaudoji jokiais piltuvėliais. Ir nesvarbu, kad į klozetą iš pusės metro nepataikai. Šliukštelėjęs gerą litrą lauki kol jis sutekės. Isiklausai – kas per garas? Pleeet, karterio varžtas neužsuktas. Gerai, kad turėjau paėmęs porą litrų dapylimui, kitaip būtų neužtekę tepalo. Užsukęs varžtą pili tepalus. Visgi po 5 alaus nesi toks taiklus ir pavarai tepalo ant išmetimo koliko. Dabar smirdės. Užvedi variklį, palauki kol užges spaudimo lemputė. Supili reikiama kieki tepalo periodiškai ištraukdamas matuoklę. Kai supiltas reikiamas kiekis tepalų tu (kaip ir moterys duše) visą procedūrą užbaigi metalo kondicionieriumi. Atsidarai paskutinę alaus pamatai, kad jau pusė pirmo nakties, o dar į dušą reikia, nes visas tepaluotas ne eisi miegoti juk….

Dalintis