Mobil EV ™ pasiūlymas elektrinėms transporto priemonėms

Mobil EV ™ pasiūlymas elektrinėms transporto priemonėms

Nors šiuo metu elektromobilis labiau mada nei racionalus sprendimas, bet elektromobilių populiacijos didėjimas neišvengiamas. Europos Sąjungos atsinaujinančių energijos šaltinių reglamentas ir CO emisijos mažinimo susitarimai pasirašyti dešimtmečiams į priekį. Prognozuojama, kad hibridiniai ir elektra varomi elektriniai automobiliai iki 2040 m. viršys 20 procentų viso pasaulio lengvųjų transporto priemonių parko.  Naujų elektromobilių pardavimas pagal prognozes turi viršyti 30 procentų visų parduodamų automobilių. Klaidinga manyti, kad su elektromobiliais atpuls alyvų klausimas. Elektromobiliai pakankamai įvairių alyvų, tepalų ir kitokių skysčių. Kaip sakoma, jei yra paklausa, bus ir pasiūla. ExxonMobil sukūrė Mobil EV (Mobil Electric Vehicle Fluids) naują produktų gamą akumuliatorinėms – elektrinėms transporto priemonėms. Mobil EV, tai naujos kartos produktai, kurie leidžia pagerinti elektra varomų automobilių bei transporto priemonių mobilumą ir našumą.  Vokietijoje, Frankfurto mieste, kasmetinėje IAA tarptautinėje automobilių parodoje ExxonMobil paskelbė „Mobil EV ™“ pristatymą kuriame pateiktas visas skysčių, alyvų ir tepalų rinkinys, skirtas patenkinti besikeičiančius elektrinių transporto priemonių tepimo ir aušinimo reikalavimus. 

Mobil EV produktų asortimentas apima: 

– Mobil EV Therm ™ šiluminio valdymo skysčių serija, suprojektuota taip, kad efektyviai pašalintų šilumą ir padidintų įrangos tarnavimo laiką tokiose srityse kaip elektros varikliai, akumuliatoriai ir galios elektronika. 

– Mobil EV Drive ™ serijos elektrinių transporto priemonių reduktorių tepalai, skirti apsaugoti pavaras ir guolius nuo nusidėvėjimo ir suteikti ilgesnį tarnavimo laiką. 

– Mobil EV Cool Drive ™ skysčių, skirtų elektrinių transporto priemonių reduktoriams su integruotais elektriniais varikliais, serija, skirta krumpliaračiams ir guoliams tepti, tuo pačiu užtikrinant būtiną aušinimą elektrinės galios varikliams. 

– Mobil EV Grease ™ tepimo produktai, užtikrinantys apsaugą, veikimą ir patikimumą naudojant elektrines transporto priemones, įskaitant e-variklius, guolius ir detalių jungtis įvairiose važiavimo sąlygose. 

„Mobilumas keičiasi ir elektrinės transporto priemonės tampa didesne mūsų kasdienybės dalimi“, – teigė  
p. Russ Green, ExxonMobil viceprezidentas. „Klientai ir originalios įrangos gamintojai siekia optimizuoti savo elektrinių transporto priemonių asortimentą ir saugumą. ExxonMobil yra puikioje pozicijoje, kad pasiūlyti pasaulinei rinkai naujų produktų, paslaugų bei sprendimų, kuriuos plėtosime atsižvelgdami į kintančius klientų poreikius“. 


ExxonMobil pritaikyti techniniai sprendimai gali padėti peržengti elektromobilių galimybių ribas. Pradedant nuo Mobil EV inovacinių skysčių gamyklinio užpylimo, dešimtims tūkstančių visiškai elektrinių transporto priemonių, iki bendradarbiavimo su Porsche Motorsport komanda, kur savo naujausiame „Formulės E“ serijos automobilyje naudojami Mobil EV produktai. ExxonMobil produktai yra skirti tiek bendram kelių transportui, tiek lenktynėms. 
 
Mes tyrime ir aptarinėjome ne vieną Mobil alyva. Mobil niekada nedavė pagrindo abejoti produkcijos kokybe. Aš sakyčiau, kad Mobil, tai vienas iš tų gamintojų, kuriuos galima pavadinti stabilumo ir kokybės etalonu.
Mobil EV produkcija dar nėra pasiekiama galutiniam vartotojui, bet įgaliotas ExxonMobil atstovas Lietuvoje  UAB P. Markevičius ir Ko pažadėjo, kad kai tik produktas bus Lietuvoje, mes sužinosime pirmieji.

Dalintis