Motorex Concept B-XL 0W-20

Motorex Concept B-XL 0W-20

Visų pirmą, atsiprašau visų, kurie rašote asmeniškai, kuriems neatsakiau, atsakiau neišsamiai arba ne taip kaip tikėjotės. Tiesiog klausiate tiek daug, kad atsakyti visiems asmeniškai paprasčiausiai – neįmanoma. Bet vienas klausimas buvo masinis – klausimas apie Motorex alyvas. Buvo tiesiog lavina. Priežastis kaip ir aiški – naujas narkotikas (alyva) mieste intensyviai siūlomas dyleriams (autoservisams/platintojams).
Kalbant apie Motorex alyvas, negalima nepaminėti jų išskirtinės vieno litro pakuotės vadinamos – “elephant trunk” . Pakuotė 2001 metais laimejo keturiose nominacijose:

  • SWISS STAR 2000 of the Swiss packaging industry
  • Swiss Packaging Institute (SVI) design prize (design category)
  • EURO STAR 2000
  • WORLD STAR 2001


elephant trunk”

Kalbant apie pačias alyvas – keliu nykštį į viršų. Šveicariška alyva puiki kaip ir tikri šveicariški laikrodžiai. Kiek teko susidurti – visos alyvos pagamintos labai kokybiškai iš kokybišku bazinių alyvų naudojant pačias naujausias receptūras. Motorex – vienareikšmiškai kokybiška alyva. Motorex skiria labai daug dėmesio aplinkos apsaugai. 2014 metais Motorex pristatė rinkai OEKOSYNT HEES hidraulines alyvas nekenksmingas aplinkai.

Visai neseniai teko lyginti Motorex Concept B-XL 0W-20 ir Liqui Moly 0W20 AA Special Tec .


Motorex Concept B-XL 0W-20

Liqui Moly 0W20 AA Special Tec .

Pasižiūri į Motorex skaičius ir tiesiog wow…. Alyva deklaruota kaip:
ACEA A1/B1-12; BMW LL-14 FE+, Safety + , Performance: TOYOTA, HONDA. Nežinau ar čia anabolinis hydrokrakingas ar GTL bazė, bet klampumo indeksas 203 laaabai aukštas. Alyva labai stabili visuose temperatūrų režimuose. Alyvoje nemažai esterų. Šarminis skaičius 8,9 prieš 6,6 pas Liqui Moly. Bet esminis skirtumas čia klampume. Atkreipkite dėmesį į klampumus prie 100 ir 40 laipsnių. Nors abi alyvos yra 0w20 bet Motorex žymiai “skystesnė”. Ir jei prie to dar pridėt, kad Motorex turi net virš 500 PPM molibdeno, tai ir viso gaunasi puiki Fuel Saving/Energy Conserving alyva. Galbūt viena iš geriausiu mano matytų. Hibridinėj Toyotoj Motorex parodė apie puse litro geresnes kuro sąnaudas lyginant su Liqui Moly 0W20 AA Special Tec . Jei ieškote kokybiškos alyvos, jei turite hibridą ar kitokį automobilį kur reikia energy conserving alyvos – Motorex Concept B-XL 0W-20 – puikus pasirinkimas. Jei paklausite manęs aplamai apie Motorex – aš tiesiog pakelsiu nykštį į viršų.

Dalintis